Keep back the soul

28. prosince 2008 v 13:06 | Saya
Keep back the soul je nový příběh,který píšu.Napadlo mě ho sem dát.Zatím tady uvedu jen děj,a pak vždy po dvou dnech přibude jedno pokráčko.Povídka má zatím jen 20.kapitol,ale asi jich budu muset napsat víc.Tady jsou hlavní postavy.Klik na celý článek.Jean s velkým smyslem pro humor,se probouzí v nemocnici.Nepamatuje si nic ze své minulosti.K Jean se připojí Thomas,Amaya,Chiyo a Ryuu.Oni jí řeknou pravdu.Před nehodou byla Shinigami(Bůh smrti),rozhodující o příchodu do pekla,nebo do ráje.
Thomas je převozník do pekla.Ztracené duše přebírá od Jean.Byl Jeaniným nejlepším přítelem.
Amaya je špionka a dohlíží na provinilce.Je to posel zpráv ze Světa lidí.Na Zemi slídí v kočičí podobě.Nosí obvykle kimono s květinami.
A její kočičí podoba:
Chiyo je člověk.Narozdíl od Amayi se zaměřuje na jen jednoho člověka,kterého si Jean určí.Ten člověk do 24 hodin zemře.Umí to ale perfektně s mečem.Divné je,že trpí demofobií(strachu z davu lidí),ale duše jí nevadí.Také jako na člověku jsou nápadné její oči a vlasy.
A poslední je Ryuu.Ryuu je drak,který s sebou pořád vodí jeho krotitelku Rin.Ta ale pro utajení používá pseudonym Kana.Ryuu je také vládce Shinigami a podsvětí a ráje.Bere na sebe podobu draka,ale i člověka.
Tohle je Ryuuova podoba člověka:
Kolem desáté kapitoly se ale objeví i další postava.Taji,která utekla z podsvětí.Ostatní ji znovu chytí,ale uzavřou dohodu.A Taji smí zůstat.Musí ale pomáhat Jean a spol. při jejich úkolech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama