9.kapitola: Seznámení, testy, výslechy část 2.

17. srpna 2009 v 10:38 | Saya |  My a anime bojujem o svět
Trochu opožděná........A úvodní obrázek je hroznej, stejnak je asi jenom na tři kapitoly.

,, Omlouvám se, ta elektrická rána..." začal s omluvami Ryuzaki. ,, To je dobrý, vím, čeho je Pikachu schopnej. A asi nebudu jediná, koho zasáh, ne? Ta černá palačinka na chodbě..." mnula si Saya hlavu. ,, Hiei."upřesnil Ryuzaki. ,, No nic. Takže o co jde? Předpokládám, že když na mě Pikachu skočil, chcete mi ho dát."rozsvítila se Saya jako sluníčko. ,, Správně. A.." Ryuzaki se rozkecal a Saya se mezitím sbližovala s Pikachu. Když Ryuzaki skončil, vzal Sayu do velké místnosti.
,, Holky!" Saya se rozeběhla k holkám. ,, Co tam s tebou dělal?" zeptala se SchwarzTraum, když viděla Sayiny na zápěstí zafáčové ruce. ,, Mučil mě." postěžovala si. Kadet si vyhrnula rukávy a šla Ryuzakiho vytahat za ucho. ,, Jak prosimtě? Nemáš ani škrábanec."divila se Kiki. ,, Měl zase kecy." Kadet se vrátila a vypadala nadmíru spokojeně. ,, Co budeme dělat teď? ptala se Weru Ryuzakiho. ,, To nevím, ale zachvíli přijde Hiei s Eirim... Kadet, prosím, dej si někam ty mučící věci."požádal Ryuzaki Kadet, když viděl, jak začíná napínat vlasec na svůj vlastní přenosný skřipec. ,, On měl mojí vránu!" vymlouvala se Kadet. ,, Vránu?" Alchemi-chan začala přemýšlet, jestli si nepůjčí vránu od Kadet a nepoštve ji proti Ryuzakimu. ,, Dobře, Hiei a Eiri tu budou zhruba za 20 minut. A prosím, rozdělte se do dvou skupin."řekl. ,, To nebude těžký, my holky budem jedna, Ryuzaki druhá, bude válka a z Ryuzakiho se stane otrok." SchwarzTraum měla dokonalou představu o Ryuzakiho otroctví. ,, Ha ha, velmi vtipné." Sova se usmála. Sice ironicky, ale přece jenom. Otočil se a odešel.
Holky ještě chvíli debatovaly o všem, co se stalo za poslední...No jo, jak dlouho už tady jsou? ,,Budete se tady jen válet nebo začneme?" Otočily se a za nimi stál blonďák s prckem. Kiki vstala jako první a okamžitě se ptala. ,, S čím začnem?" Hiei si začal něco mumlat, Eiri rezignovaně vzdychnul. ,, Vedení nás pověřilo otestovat vás." řekl nakonec. Vyndal cigáro, dal si ho do pusy, jenom zapalovač ne a ne chytnout. SchwarzTraum mu nabídla svůj. ,, Ale, ale, odkudpak ho máš?"zaptala se Weru. ,, Nebo, na co ho máš?"doplnila Alchemi-chan. ,, Kdyby mě náhodou ten kluk s rajčatovou hlavou naštval, nasměřuju zapalovač k jeho vlasům."usmála se SchwarzTraum. Saya nic neříkala, měla co dělat, aby schovala Pikachu za sebe při vražedném Hieiho pohledu na něj. ,, Jak nás budete testovat?"zeptala se nakonec Saya. ,,Jako lidi, na papíře."informoval je Hiei. ,, Fajn, první otázka. Jak byste co nejnechutněji a nejkrutěji zabily svého nepřítele?" Saya každé podala jeden arch papíru a propisku ze svého batohu a všechny se daly do práce. ,, Jakým způsobem byste zavraždily své přátele?" Všechny se zamračily. ,, Jak byste si přály umřít? Co je podle vás nejbolestivější způsob smrti?A nejdůležitější otázka: Byly byste schopné zabíjet?" Po třech minutách bylo dopsáno, podepsáno, odevzdáno. Hiei se díval na papíry a mračil. Otáčel je a pak s nimi zmizel. Eiri se opřel o zeď, založil ruce a díval se, jak se holky spolu baví. Saya ještě stíhala komunikovat s Pikachu a radit mu, jak co nejbolestivěji zasáhnout elektrickou ranou Hieiho. Zhruba za dvacet minut se Eiri odlepil od stěny a odešel. ,, Zdravím!" uslyšely za sebou. Saya samozřejmě nečekala, že zaječí a přitom bude v ruce držet Pikachu. No a Pikachu se vyděsil taky. Saya teda dostala další ránu, ale tentokrát to ustála. ,, Tohle si ještě vyříkáme."zašeptala žluté myši a otočila se, aby jednu vlepila onomu narušiteli. ten ji pohotově chytil ruku. ,, Senseji!"usmála se Alchemi-chan. Kdo to asi bude XD??
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 SchwarzTraum SchwarzTraum | 4. září 2009 v 15:41 | Reagovat

hey no tak dobrý no :D daří se ti to velmi dobře :D jsem nadmíru spokojená :D

2 Werčuška -} Sbnko Werčuška -} Sbnko | Web | 11. září 2009 v 16:07 | Reagovat

dobře ty :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama